| jessikz0r a întrebat:

Hei, care-mi explica si mie cum e cu abonatii pe facebook, am inteles ca trebuie sa ai nu stiu cati prieteni ca sa se poate abona la contul tau.Ma ajuta cineva? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Daca strangi un numar mare de cereri de prietenie care sunt in asteptare ( La care nu ai raspuns inca. peste 100 ) Iti va aparea o notificare prin care facebook te v-a anunta ca de acum vei putea avea abonati. Mai apoi, toti cei care iti vor trimite cereri de prietenie, pana le accepti, vor fii "abonatii" tai. Sper ca te-am ajutat!

| jessikz0r explică (pentru kx123):

Am peste 100 de cereri neacceptate...chiar azi am dat accept la 80 si ceva in speranta ca imi va aparea ceva cu abonarea aia...dar nimic, ce fac?laughing iti multumesc frumos oricum!

| jessikz0r explică (pentru kx123):

"Respond to Your 305 Friend Requests " uite inca mai am 300 in asteptare sau unde or fi...ce fac in cazul asta?

| kx123 a răspuns (pentru jessikz0r):

Aa da. si in total am 1000 si ceva de prieteni. O solutie ar fi sa umblii prin setarile contului, ai putea gasi acolo cate ceva!

| jessikz0r explică (pentru kx123):

Am tot cautat, si eu tot 1000 si ceva am, oricum mersi daca va fi sa fie va venilaughing)

| kx123 a răspuns (pentru jessikz0r):

Pentru nimic. Sper ca o sa iti apara big grin

| jessikz0r explică (pentru kx123):

Auzi, acu m-am gandit. eu am profilul privat, influenteaza cu ceva treaba asta?

| kx123 a răspuns (pentru jessikz0r):

Nu, si eu il am tot privat thinking

| jessikz0r explică (pentru kx123):

Sti ce s-ar putea sa fie? Probabil nu da voie sa fie publice pozele, deoarece n-am inca 18 ani, nimeni de varsta mea nu are subscribe sau n-am vazut eu, ar putea fi si din cauza asta?laughing) scuze ca te tot bazai laughing :*

| kx123 a răspuns (pentru jessikz0r):

Nu-i nici o problema. Nu ma deranjezi laughing. Eu am 16 ani si am subscriberi deci nu are legatura cu varsta big grin. :*

11 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Pai mie mi-a aparut acel lucru cand aveam 100 si ceva de cereri de prietenie. si tot asa si prietenilor. ar trebui sa iti apara, chiar nu stiu de ce. totusi sper ca ti-am fost de ajutor cat de cat :-s!

| kraYz a răspuns:

Este o optiune ce trebuie activata din setarile contului.