| Rockat a întrebat:

Hei! Ce spunetí de astea pentru un buget redus. Daca mai aveti idei ce as putea sa schimb sa imi spuneti: -Procesor Intel Core i3 3220 3. 3GHz box
-Placa de baza ASRock H61M-PS4
-Memorie Exceleram Sark Black 8GB DDR3 1600MHz CL11 Dual Channel Kit
-Hard disk Seagate Video 3.5 HDD 500GB 7200RPM 8MB SATA-II

5 răspunsuri:
| EusebiuR a răspuns:

Ce buget? Video e integrat? vrei sa il folosesti la gameing/net?

| Rockat explică (pentru EusebiuR):

Video integrat, buget pana in 1500, mai multe pentru jocuri de nivel medium si editare video HD.

| EusebiuR a răspuns (pentru Rockat):

Din cate stiu video integrat nu e cine stie ce dar pentru bugetul tau e destul de buna configuratia mea in afara de placa video care ti-am ziso eu happy