| love44katyp a întrebat:

Hei. cine a mai fost la sanitari? big grin ce sfaturi si ce trucuri puteti sa-mi spuneti? multumesc anticipat, fundita

Răspuns Câştigător
| Bl0ndu a răspuns:

Eu am fost 3 ani la rand...
Un sfatbig grinaca nu aveti cunostinte in juriu. sa nu va asteptati la locul 1 happy
Prima data am luat locul 3 a fost ok
A 2-a oara am luat locul 2. sad pentru ca eram la egal 2 echipe. 10-10 si ei erau mai mici cu un an ca noi si le-au dat lor locul 1.
Si ultima data am luat 10 la teorie si la practica 9 straight face (trebuia 10) au spus ca nu am luat pulsul victimei si aveam filmat pe aparat abosult tot si nu au vrut sa se uite. sad Au dat locul 1 celor care erau din orasul in care s`a tinut concursul.

1 răspuns:
| deffect a răspuns:

Trucuri nu stiu :d, dar un sfat fi tu insati fara frica, aratale cine e sefu/a :d