| Alexandra1223 a întrebat:

Hei. Cunoaște cineva o fată pe nume Maria Matyas care face meditații online la istorie? E de încredere?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai c-am gasit, te costa numai vreo 5000 euro sa faci meditatii cu ea, desi pe Fb afirma ca-i gratis:

https://mariamatyas.ro/termeni-si-conditii/

| gabicoo a răspuns:

Și vrei să-i dai datele cardului bancar?

| Alexandra1223 explică (pentru gabicoo):

Normal că nu! Cică au o firmă și mi dau contul de la firmă să virez banii.Mi se pare ciudat pentru că a zis că trebuie toți banii odată pentru a mă înscrie, după a zis că n 2tranșe și când am zis că nu mi convine nici așa a zis 3tranșe.Mă gândesc c o fi țeapă și tot încearcă să mă convingă să dau din bani înainte și după sa rămân fără cursuri.Și încă ceva, zice că face cursuri de 7ani și pe rețelele de socializare are postări din 2023, și că a făcut cu peste 3000 elevi, recunoscând o nimeni?‍♀️

| Simpatic a răspuns (pentru Alexandra1223):

Unde te-a abordat acest escroc care se da femeie?
daca e pe o platforma cunoscuta da-i raportare!
este un scammer, te lasa fara bani, stai linistita nu le trimite niciun ban!

| ioana748 a răspuns:

Cum spune si tornado....de ce meditații la istorie?
E doar de toceala...
Sau poate nu intelegem noi rationamentul.

Răspuns utilizator avertizat