| ionut16001235 a întrebat:

Hei. Dau fanda. Am 15 ani si vreau satrimit bani prin posta cuiva. Pot face asta la varsta pe care o am? Cum se trimit bani prin posta?

Răspuns Câştigător
| JamesWatson a răspuns:

Salut. Da se poate doar se plătește si o taxă in functie de suma. Taxa această este pentru ca nu trimiți bani prin plic. Ci persoane căreia îi trimiți va primi bani de la posta in mana. Procesul durează destul de puțin maxim 20 de minute (20 de minute până când persona poate sa ia bani)
Sper că te am ajutat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista western union sau money gram. Oricare banca ofera acest serviciu. Cred ca si la posta se poate trimite prin western union. Daca ai buletin atunci este de ajuns.