| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy! De ceva timp, ma simt atrasa de povestea si de ceea ce a fost hotelul Cismigiu. Am cautat pe net mai multe informatii, care nu sunt foarte detaliate sau precise. Stiti vreun site unde pot gasi exact ce s-a intamplat cu acest misterios hote, poate imagini, si detalii despre intamplarile sinistre care au avut loc? Stiti cumva daca exista vreo carte?

Răspuns Câştigător
| Ariii a răspuns:

Http://spectrulrealitatii.ro/......ovesti.php Aici poti gasi mai multe informatii. :) Sau poti sa asculti inceputul melodiei Hotel Cimsigiu-Vama veche.;)) Sper ca te.am ajutat. :*

| PigsCanFly a răspuns (pentru Ariii):

Am ascultat xD. Merci de site big hug

| Ariii a răspuns (pentru PigsCanFly):

Cu placere. happy
>big grin

5 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

Nu gasesti pe net, du-te la primaria sectorului 1 si intreaba unde poti gasi informatii (ca numai in carti sau ziare o sa gasesti)! daca te hotarasti sa continui cautarea ma alatur! rolling on the floor