| larrii a întrebat:

Hei happy mi-am uitat parola de la youtube straight face laughing si nu stiu nici adresa pe care a fost facut contul :-s ce pot face? am incercat toate parolele posibile si imposibile...

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Pai daca nu stii parola poti sa dai la "Forgot password" dar daca spui ca nici id-ul nu il mai tii minte, iti sugerez sa incerci toate id-urile tale sau pe care le cunosti tu, ca poate merge.winking

5 răspunsuri:
| larrii explică:

Gata am rezolvat big grin era facut pe un id ff vechi laughing) thx everyone :*

| KittyPinker a răspuns:

Pai nu poti face nimic...doar sa iti faci o alta adresa si sa intri pe fosta ta adresa si sa te uiti la date poate iti aduci amintewinking

baftawinking

| Awkesna a răspuns:

Fa-ti alt contwinking

| Intel a răspuns:

Acolo unde ati scrii parola pe youtbe mai jos unde scrie : Nu vă puteţi accesa contul? Scrii un numele tau de pe care te logai pe youtube, sau ma rog si dupa aia scrii emailu tau de pe care ai facut contul! poate l-ai facut pe yohoo, id tau! dupa aia dai urmezi pasii de schimbare parola! iti trimite aia un email pe yahoo, sau contul tau de pa care ai facut contul, si schimbi parola cu una noua! funda plis!

| Lautaru_Fane_1973 a răspuns:

Am uitat parola de la yutube