| malina1922 a întrebat:

Hei! Nu stiti daca mai este valabila optiunea cu 4 euro nelimitat in retea si sms-uri o luna cu 3 numere favorite? Daca da care sunt pasii? Sunt in reteaua Orange.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea mentionata de tine nu se mai afla in prezent in oferta comerciala. Daca doresti sa afli ce oferte sunt disponibile pentru cartele PrePay, poti accesa link-ul http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| ALEXALEXUTZZU a răspuns:

Da mai este. pasii sunt urmatori *100# optiuni > optinui pentru tine