| Criiistinutsa a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Cum sa pun optiunea aia cu minute si sa am 3 numere favorite cu care pot vorbii nelimitat? reteaua ORANGE

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Buna Cristina, suni la *100# si apoi cauti acolowinking Eu sunt pe abonament si nu te pot ajuta cu mai multstraight face Cauta acolo si sigur vei gasi, funda?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea nu mai este valabila, dar, daca vrei, poti consulta oferta actuala de optiuni aici http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers