| Ngsb a întrebat:

Hei! Poate sa îmi spună cineva pls cât gudron se afla în Dunhill evoque English Green?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cu juma de microgram mai putin decat in restul tigarilor
deci o sa mori din cauza fumatului cu o zi mai tarziu decat restul tongue

| Sandu3 a răspuns:

Da poti sa te gandesti la sanatate si sa le lasi dracului de tigari?

| Ngsb explică (pentru Sandu3):

Nu e ca și cum nu sunt conștientă, man, dar nu cred ca asta era scopul întrebării, știi rolling on the floor)

| XxT3rIbL3xX a răspuns:

Salut! Din pacate nu iti pot răspunde la întrebare. Si eu as vrea sa stiu asta si mai ales ce gust au? Daca Ai pus întrebarea asta presupun ca ai încercat țigările astea, imi poti spune daca sunt cu menta?