| Alle23 a întrebat:

Hei happy Probabilitatea ca eu sa intru la liceul Spiru Haret, cu media 9. 49725, ar fi de...? Adica, sunt 3 clase de mate-info, iar cea mai mica medie de anul trecut este 8.91. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| alexpirvan a răspuns:

Probabilitatea este de 99%...o sa creasca un pic media pentru ca a fost mai usor examenul insa ai o medie mare...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.edu.ro ce note au fost la admitere.
Pa, pa.

| Marzipany a răspuns:

Si eu vreau sa intru la Spiru Haret, la chimie-biologie. Daca iau 9, 50 la ambele examene(cum mi-am calculat), intru cu 9, 70 big grin. Problema este ca in fata ta se baga si niste oameni de la tara, sau bogati care iau note pe ochi frumosi...

| Alle23 explică (pentru Marzipany):

Stiu.
La mine in clasa, supraveghetorul avea un pix, si eu cand am dus foaia de examen, ea scria raspunsurile de pe test [ pe aceea pe care o luam acasa]. Mi s-a parut foarte ciudat, eu fiind foarte buna la mate, poate ca de asta a scris raspunsuri pe mana. Si ai dreptate cu cei de la tara. Toata lumea spune asta...

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Sigur intri happy Daca cea mai mica a fost 8.91 si tu ai 9.49, ai un loc rezervat laughing) Succes la liceu! :*