| Freaky a întrebat:

Hei! Telefonul Motorola Defy este disponibil la abonamentul Cosmote Adventure, cu 200 RON.Insa abonamentul asta, cat costa? Fac reclama la tv, ca sunt nu stiu cate mii de minute, dar nu spun cu cati euro.Cine stie?

Răspuns Câştigător
| Malvie a răspuns:

Pt acest abonament, pe luna platesti 48, 36 €. Telefonul Motorola Defy sa il iei cu 200 RON nu se merita. El la liber costa 1.199 RON.Pe 24 luni o sa platesti 1160 euro.Merita la liber mai mult sa il cumperi.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine stai cuminte.Telefoanele par ieftine dar abonamentele sunt scumpe.Intr-un an de abonament il platesti de 3 ori.

| alexgogo a răspuns:

Iti spun eu: abo pe luna costa 48, 36 €.

440 min nat, 2000 sms si minute in retea si 2, 5 GB trafic de date.

nu prea se merita... pe 24 luni o sa platesti la cosmo 1160 euro. La banii astia mai bine-l iei la liber...