| Ana4567 a întrebat:

Hei,TPU. Am luat două bilete de avion de pe wizz. Unul pentru mine, unul pentru prietena mea. Problema e ca amândouă sunt pe numele meu. Doar datele se pe buletine diferă. Ar fi o problema? Pot sterge check in ul la unu si sa îl refac?

Răspuns Apreciat de Editori
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună.Pentru rezolvarea acestei probleme, atât timp cât tu ai făcut check-in-ul, te sfătuiesc să intri în cosultanţă cu call-center-ul Wizz-Air-ului pentru a rezolva această problemă de nivel tehnic.Despre faptul că sunt amândouă biletele pe numele tău, clar este o problemă, iar legat de ştergerea check-in-ului, nu prea cred.
O seară bună şi sper ca răspunsul meu să te fi ajutat!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu poți „șterge check-in-ul". Poți modifica datele, vorbind cu ei la telefon.