| SeecreetNamee a întrebat:

Am o mica problema. Din greseala am copiat,in librairies,niste fisiere de la " My Videos " la " My Pictures " si nu le pot sterge de acolo. Daca le sterg,se sterg si din " My Video " si nu se sterg folderele, decat continutul. Ma incomodeaza acolo. Nu prea le am cu calculatoarele si astea, deci... Cand s-a mutat, scria " Include in pictures librairy ". Daca va ajuta.

Multumesc. Dau funda.

http://imageshack.us/photo/my-images/593/tj8k.png/

1 răspuns:
| Peter920 a răspuns:

Salut, uite fa un folder pe spatiu de lucru si copiaza acolo toate fisierele din my videos si apoi stergele din ambele parti, din my video si din my pictures, cred ca tu ai facut o comanda rapida care au link catre fisierele tale deaceie si se sterg din ambele parti.