| SeecreetNamee a întrebat:

Am o mica problema. Din greseala am copiat,in librairies,niste fisiere de la " My Videos " la " My Pictures " si nu le pot sterge de acolo. straight face Daca le sterg,se sterg si din " My Video " si nu se sterg folderele,decat continutul. Ma incomodeaza acolo. Nu prea le am cu calculatoarele si astea, deci... Cand s-a mutat, scria " Include in pictures librairy ". Daca va ajuta.
Multumesc. Dau funda. puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

Buna! Intai, copie-le de exemplu în local disk D, apoi stergele din my videos si de unde le mai aveai, apoi ia-le pe cele din D si muta-le unde vrei. FUNDA?

| SeecreetNamee explică (pentru Anonymous2899):

Nu merge. Deci nu pot sa redenumesc folder'ul, nu pot sa-i fac nimic, o sa pun imediat o captura.

| sheamus12 a răspuns:

Incearca sa redenumesti fisierele care le stergi

| SeecreetNamee explică:

Http://imageshack.us/photo/my-images/593/tj8k.png/ Deci cum pot sterg folderele acelea " My Video " de acolo?