| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Caut o garsoniera in Timișoara pana in 160 de euro, aproximativ atât! Pentru mine si fratele meu, eu am intrat la un concurs si am fost 3 fete si încă 17 băieți la un curs de arhitectura foarte greu si eu singura care am intrat si la Timișoara trebuie acum sa învăț dar nu am un acoperiș deasupra capului! Trebuie sa caut o garsoniera imediat cât ai spune pește! Mama mea si cu mine vom fi mândre de voi! happy unde pot găsi? Sa vb direct cu proprietarul! Nu contează cum arată doar ieftin si bun!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si de ce ai cauta aici cand sunt site-uri specializate de anunturi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Olx

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Pai am căutat dar ma gândeam ca știți voi pe cineva, răspund de la agenți si unu spune sa ii dau 150 euro daca găsește. alți cer mai mult. daca aia ii 150 ei cer 200. de asta.