| Torarinchi a întrebat:

Hei TPU, ma puteti ajuta si pe mine cu o problema legata de PSC6 ( Photoshop C6 )? Incerc sa fac o coperta in PSC6 insa de fiecare data cand vreau sa adaug un strat nou nu-mi deschide in aceeasi imagine ( nu stiu daca intelegeti ) si se deschide in alta imagine total opusa de cea principala. Stiti cumva ce ar trebui sa fac ca sa rezolv situatia? Adica, incerc mereu sa pun stratul pe deasupra imaginii dar nu merge. Deschide alta imagine. Am cautat pe diverse site-uri insa nu am gasit cum sa rezolv problema. Va rog, daca stiti ce ar trebui sa fac spuneti-mi! Spunt disperata! Raspunsul care ma v-a ajuta cel mai mult promit ca v-a primii funda! :*

Răspuns Câştigător
| TheQuick a răspuns:

Cred ca am inteles ce zici laughing
Încearcă sa tragi imaginea direct de pe desktop (sau unde o ai) in ps, o sa iti mermeargă. Nu mai dai adăugare imagine, o tragi cu click.