| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, maine începe deschiderea unui nou an universitar! Ce ma intereseaza pe mine este ca cursurile încep chiar din prima zi la Universitatea Spiru Haret din Bucuresti?

9 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu,la deschidere nu se fac cursuri, la nici o forma de invatamant

Răspuns utilizator avertizat
| Felys a răspuns (pentru Laurentiujr):

De la ficamea, si ea incepe maine facultatea anul 2 medicina si a zis ca nici macar nu se vor duce nici ea nici colegii ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil acolo nu încep deloc

Răspuns utilizator avertizat
| Yurisa a răspuns (pentru Laurentiujr):

E nasol tare daca nu te-ai prins pana acum laughing

| suntserios a răspuns (pentru Laurentiujr):

Nu cred ca ii pasa nimanul de la Spiru Haret daca vin sau nu studentii la facultate

| Wr3nch a răspuns (pentru Laurentiujr):

Spiru Haret a fost implicata in scandaluri si nu prea e de incredere.
https://www.zf.ro/......eo-4667002

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Distrugi inocenta și interesul pentru facultate al tinerilor studenți, viitorul țării noastre, bogăția acestei patrii. Rușine, nu ești un patriot adevărat! rolling on the floor