| FlamingSpaz a întrebat:

Hei TPU, pana acum ceva timp aveam activata chestia cu 'Subscribe' pe facebook, dar nu aveam data nasterii corect ( nu poti sa ai follow daca n-ai 18 ani ) si acum 2 saptamani mi-am schimbat varsta exacta care o am, insa nu imi mai pot activa chestia cu follow, ma poate ajuta cineva, va rog? straight face FUNDA.

1 răspuns:
| Assasin007 a răspuns:

Frate dai pe editare profil si ai acolo mai multe si iti pui varsta ca la mine nu cere nimic poti sa ai si un an nu conteaza. funda? dar mai intai incearca