| vasbasb a întrebat:

Hei TPU

Stiti cum sunt lanturile acele pe care le poarta soldatii? Acelea de care se agata placutele de autentificare.

Asi dori sa imi fac un lant de genul dar fara placute si sa fie din ARGINT! Unde pot sa imi comand un asemenea lant si cam cat m-ar costa? Ca am mai avut asemenea lanturi si s-a dus culoarea de pe ele crying de aia vreau din argint! Cele ale soldatiilor din ce sunt facute? De pe alea nu se duce culoarea?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Dog-tag/'-okazii.ro-nu se duce culoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti de cumparat, http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Otel-inoxidabil-389-c.html dar nu din argint. Ale soldatilor sunt facue din otel/inox, exact ca acestea de pe site.

Spor la lucru. :)