| giorgyana99 a întrebat:

Hei TpU stiti cunva daca mi-am patat o pereche de blugi cu zacusca(o pata mica) mai iese? Si daca da cu ce?

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Este in real sau chiar in magazinele cu chimicale un ariel lichid in sticla verde care se cheama profesional, pui putin in pe pata si lasi sa actioneze cam 20 minute dupa care il bagi la spalat pantalonul la masina sau la mana cum vrei tu si iese sigur.eu am scos si pete de vaselina benzina ulei de masina.

| StefanDaniel95 a răspuns:

Poti folosi lamaie sau sare de lamaie. Aplica pe apta, las-o putin sa actioneze iar apoi pune blugi in masina de spalat.happy

| gebeleizis a răspuns:

Pune o picatura de detergent fairy pe pata si se curata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iasa. Exista o solutie de la Snow care poate fi folosita si pe haine colorate, fara probleme. Este buna. Sa ne spui rezultatul. happy

| sooperalina a răspuns:

Vanish (ia bine petele singura am incercat)