| alexcuamare123 a întrebat:

Hei, vorbesc cu mama unei colege într-un conflict și îi spun că este de neam prost ca aceasta să mă amenințe iar mama acesteia înțelege că i-am făcut neamul prost, eu referindu-mă că este de neam prost faptul că mă amenință și nu ea, spuneti-mi, cine are dreptate?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

E clar nu ai cu cine!
A înțeles foarte bine! Chiar e de neam prost! Știe treaba asta și o roade!
Dacă îl faci prost pe unul inteligent îți va dovedi că nu e!
Dacă îl faci prost pe unul chiar prost ai terminat-o!

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Poti folosi un "adica, este de prost gust" ca s-o lamuresti si cu asta basta.

| Anonim7391 a răspuns:

Tu logic.
Depinde acum și de la ce v ați luat …
Mama unuia dintre cei mai buni prieteni nu ma suporta nici măcar nu ne salutam dar nu o jignesc

| gabicoo a răspuns:

Emil Condurache - arheolog, istoric și mare gânditor român a spus:
E inutil să fii înțelept cu idiotul! Mintea lui e goală, veșnic odihnită și orice i-ai spune nimic nu intră!

| Wr3nch a răspuns:

Data viitoare foloseste si tu cuvinte moderne, gen urat, nesimtit, etc, nu expresii antice.

| sierra1 a răspuns:

"îi spun că este de neam prost ..mama acesteia înțelege că i-am făcut neamul prost..cine are dreptate?"

ambele: tu că aia te amenință, mă-sa că de fapt tu așa ai zis