| PinkSparkle a întrebat:

Hei! :X
Am şi eu o mică problemă legată de internet. Stăteam pe Facebook, cu mainile pe tastatură, când dintr-o dată totul s-a micşorat. Cred că am apăsat pe vreo tastă. Ce tastă ar putea fii şi cum să fac să se reîntoarcă la normal?

Răspuns Câştigător
| TheFeeye a răspuns:

Inceraca sa apesi deodata CTRL si +, vezi daca merge happy.

5 răspunsuri:
| alintush15 a răspuns:

Depinde de pe ce brauzer te folosesti__ei bine daca de google chrome atunci sus este o cheie si acolo este ceva in procente la tine probabil sunt sub 100 pai tu apeata pe + si pune 100 sper ca ti-am fost de ajutor___pa pa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai apasat pe Alt+F4... intra din nou pe facebook, nu ai ai cum sa restaurezi cum era inainte sa apesi alt+f4...

| Mia_Michydutza_1989 a răspuns:

Ctrl + scroll (rotita la mouse) funda?

| olesea993 a răspuns:

Cretca ai apasat pe CTRL si ai miscat roata de la mouse.))sper sa functioneze