| camiitsu a întrebat:

Heii daca am o cartela frog, si imi bag credit merge netul? P.S stiu ca nu mai sunt functionale cartelele frog si de aia intreb!

3 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Trebuie sa te transferi la Cosmote si dupa aceea sa-ti activezi internetul, pe frog numai merge.

| CryssCS16 a răspuns:

Inca mai sunt folosite cartelele frog, dar foarte putin, si va merge internetul ori daca are credit pe care sa-l consume ori net pe care il activezi din meniu.Bafta.

| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a răspuns:

Pai si eu am cartela frog si merge sa imi bag internetul. eu activez pe luna 5 euro cu extraoptiunea frog si nu mai stiu cum si imi vin setariile prin sms. ps: Daca vrei internetul ar fi bine sa ai antivirus pe telefon sau macar un telefon mai performant