| EliY a întrebat:

Heii TPU am si eu o problema.! cand intru pe mess dupa cateva minute se trimite la toata lista mea schestia asta "Tha nguoi dung noi se yeu minh toi mai thoi thi gio day toi se vui hon. Gio nguoi lac loi buoc chan ve noi xa xoi, cay dang chi rieng minh toi... http://nhattruongquang.0catch.com " fara ca eu sa fac ceva :( cum sa fac sa nu se mai trimita chestia asta.:(Funda. :( mss mult

1 răspuns:
| RainboyDash a răspuns:

E un virus. poti sa-l raportezi celor de la yahoo messenger.