| andreeeeeeeeea a întrebat:

Hello TPU! Am o problema care incerc sa o rezolv de ceva timp. Am primit de la un prieten pe mess un mesaj ceva de genul :"is this your picture" si un link catre myspace. Am dat click pe el iar acum de fiecare data cand intru pe mess acest mesaj se trimite la toata lista. Ce as putea sa fac sa nu se mai trimita? Fundita celui care ma ajuta sa scap de asta big grin

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Am avut si eu probleme cu un astfel de virus.intra aici pe site http://www.go4it.ro/......l-6087967/ si incearca sa urmezi instructiunile

5 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Exact! Eu un virus, trebuie sa formatezi tot! Asta e, dar te sfatuiesc sa nu mai dai niciodata click pe linkuri din astea suspecte.Si eu am avut mai demult un virus din asta care zicea ''photo'':apoi un link de pe facebook si dupa aia toata lista a fost infectata, trimitindu-se din 2 in 2 minutelaughing, insa eu am scapat de el fara formatare, asta datorita celorlalti virusi ai mei din calculator. Ei l-au eliminat, caci era prea slab si nedemn de ei sa stapaneasca, la ce nebunii imi faceau rolling on the floor

| TąNyą a răspuns:

E un virus. sfatu meu ar fi să... bagi windows-ul din nou cu tot cu format. aşa îl vei curăţa de tot. e posibil să ai şi alţi viruşi care nu se „arată"

FantaSZy.

| JustanApple a răspuns:

Ar trebui sa stergi mess-ul si sa-l instalezi din nou asa cred eu, incearca. si poate va merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu calc inchis 2 saptamani laughinglaughinglaughinglaughinglaughing vb serios la mine a mers.ca am fo la mare si cand am venit nu mai eralaughing