| Xlove64 a întrebat:

Heiii
In Adobe Photoshop cs5 pot pune efecte la poze
Cam asa
http://www.georgestanphotograpHi.com/
[stiu sigur ca isi editeaza pozele cu photoshop ]
Daca da, cum
Funda -fara tutorialelel de pe creativemonkeyz

3 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Nu merge link-ul

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Www[dot]georgestanphotograpHi[dot]com/
Asta cred ca e link-ul corect. Uite cum sunt facute pozele respective:
1. Aparat foto bun, si face focus pe un anumit obiect, iar restul devine blur-ish. Poti recrea efectul in photoshop selectand obiectul care doresti sa ramana clar, apoi dai Ctrl+Shift+I pentru a inversa selectia si aplici un blur usor.
2. Poze alb-negru/modificari usoare ale contrastului/luminozitatii, Chestiile astea le poti face cu un click daca folosesti plug-in-ul Magic Bullet pentru Photoshop :)

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Se pare ca TPU modifica automat link-ul :|
www[dot]georgestanphotograpHi[dot]com