| KdyL a întrebat:

Helllp! Anul acesta trebuia sa trec a 10 dar am ramas repetent. deci acum voi intra tot a 9a. ma pot inscrie la liceu dupa 1 septembrie si vreau sa intreb intru la liceu tot cu media de admitere? a fost 7.22 si la liceu la care vreau sa intru acum ultima medie de pe profilul pe care il vreau este 6.54. si sunt 28 de locuri care sunt ocupate. eu am vreo sansa sa intru? va rog ajutati-ma puppy dog eyes crying(

Răspuns Câştigător
| elyfel a răspuns:

Daca ai media mare decat a ultimul care a intrat da poti sa intri, daca nu incerci la alt profil si incearca sa nu mai ajungi in situatii de astea.