| Upz0r3 a întrebat:

Vreau sa intru la un liceu unde ultima medie la profilul respectiv a fost 6, 33..eu am media de admitere 7. Ce zice-ti intru sigur? La profilul respectiv sunt 196 de locuri.happy

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună,alex244!
Ai 100% şanse să intri la respectivul liceu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Eu iti doresc sa intri, dar nu te baza numai pe medie.Media iti permite inscrierea la liceul respectiv, dar daca nr. celor inscrisi >nr.de locuri, sansele apartin celor mai bine pregatiti, ca se selecteaza dupa mediile de la examen.

| HighParadox a răspuns:

Eu spun ca intri (cam sigur) doar daca nu creste media cu mult ori se inscriu multi.dar totusi 95% intri, parerea mea.