| Reddfox a întrebat:

Hello! Am auzit ca la Google se castiga bine. Adica daca lucrezi acolo? Cam cat se castiga si de ce ai nevoie pentru a lucra acolo?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga mana si invata programare, faci o facultate, capeti un pic de experienta si aplici la google si te muti in SUA... cine stie de unde sare iepurele.

Se castiga bine... un programator senior ia si peste 100.000$ pe an.

Si da bucatar sau gradinar. Google are un complex de cateva sute de mii de metri patrati in SanFrancisco, l am si vizitat si sa stii ca au si restaurante si flori si gazon... deci au si bucatari si gradinari

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca femeie de serviciu? contabil? programator? bucatar? gradinar? CTO? CFO? CEO? marketing? PR? HR? tester? sysadmin? db admin? electrician? sofer? fotograf? cameraman?

| Reddfox explică (pentru suntserios):

Programator mi-ar placea...

| Reddfox explică (pentru suntserios):

Wait wait wait... Gradinar? Bucatar? Ce nai.

| danutzu96 a răspuns (pentru Reddfox):

Trebuie sa inveti nene daca vrei sa lucrezi la google. Gasesti pe net modele de testari ce se rezolva de candidati la angajare.

| suntserios a răspuns (pentru Reddfox):

Baga mana si invata programare, faci o facultate, capeti un pic de experienta si aplici la google si te muti in SUA... cine stie de unde sare iepurele.

Se castiga bine... un programator senior ia si peste 100.000$ pe an.

Si da bucatar sau gradinar. Google are un complex de cateva sute de mii de metri patrati in SanFrancisco, l am si vizitat si sa stii ca au si restaurante si flori si gazon... deci au si bucatari si gradinari

| JohnnyUnicatu a răspuns:

Poti sa lucrezi ca spalator de veceuri