| Genevaaa a întrebat:

Hello! Peste o saptamana se organizeaza balul bobocilor. Nu stiu prea multe persoane care merg(ma refer cunoscute) deocamdata. Totusi mi-as dori sa merg pentru ca dupa voi regreta. Dar cu ce sa ma imbrac? Cum sa ma aranjez? Mai ales ca e mai frigut.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce ai mai potrivit si mai dragut, avand in vedere temperatura de afara.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ceva frumos si totodata decent (preferabil rochie si pantofi cu toc, un plover deasupra sau un sacou, machaijul discret ca- balul bobocilor nu club de noapte).
Atentie: acolo vor fii directorul si profesorii care vin specials a va vada si sa va supravegheze si totodata sa-si faca o impresie despre voi. Nu te da in stambe, ca vei fii afectata de imaginea pe care ti-o creezi in noapte aceea, pe urmatorii 4 ani de liceu.
Distractie placuta!

| sierra1 a răspuns:

"Peste o saptamana se organizeaza balul bobocilor...Cum sa ma aranjez? "

keep calm și stai acasă, n-o fi nici un bal

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Nu stau acasa

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Cum vrei dar nici bal nu va fi

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Ba va fi

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Nu-ți propun nici un pariu că-l pierzi. Degeaba

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pandemia asta tie i ti arde de bal? Nu te gîndesti ca trebuie sa existe distantare socială? Vaccin, test covid negativ ai? Esti din Bucuresti? Ăstia pregatesc restrictii din cauza infectarii cu covid si vouă va arde de petrecere, cu ce sa te imbraci, cu nimic, stai acasa sa te protejezi lasa petrecerile daca vrei sa fi bine, daca ti la sanatatea ta, cu ce te ajută o petrecere daca te imbolnavesti si mori?

| Genevaaa explică (pentru anonim_4396):

Daca ma imbolnavesc si mor, asta e accept, inseamna ca asa a fost sa fie de ce sa ma impotrivesc faptului ca trebuie sa mor?
Test negativ voi avea happy, nu, nu sunt din Bucuresti si vrei sa mi pierd toti anii astia in restrictii? Adica. ai si tu dreptate. poate unii nu vor sa moara. Dar toti ne facem test covid

| Standby_Lucian_1995 a răspuns:

Colanti fara chiloti happy