| CrisAvon a întrebat:

Hello TPU happy
Am nevoie de putin ajutor de la voi. Nu stiu ce am facut dar am observat ca pe profilul meu de facebook prietenii nu mai pot sa incarce poze sau filmulete. Pot sa scrie un text dar nu mai este optiunea aceea cu adaugare poza/video.
Va rog mult sa-mi spuneti unde trebuie sa intru ca sa schimb acest lucru.
Multumesc, cel mai bun raspuns primeste funda bineinteles big grin

Răspuns Câştigător
| mickidutza a răspuns:

Intra la profil si da pe acolo pe undeva la setari si verfica ca acolo trebuie sa fie... funda?

2 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Intra la infaormatii sau la contul tau, acolo gasesti sigur raspunsul

| CrisAvon explică:

Pai problema este ca am intrat deja si nu am gasit, de-asta am si intrebat aici...