| Mari8804 a întrebat:

Hello, TPU! Stie cineva cat costa cazarea in caminele SNSPA, Bucuresti? FUNDA. urgent

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Conform regulamentului lor de funcționare,
===
Taxele de cazare în căminele studenţeşti se stabilesc anual de către Senatul SNSPA în funcţie de cheltuielile de cazare lunare (energie electrică, gaze naturale, apă – canal, salubrizare, materiale de întreţinere, salarii angajaţi cămine) pe loc de cazare, în funcţie de gradul de confort în cămine şi subvenţia acordată de la bugetul de stat.
Modalitatea de calcul va fi afişată la avizierul căminelor.
===
Sună la 0371445082 (serviciul social SNSPA) pentru detalii.

1 răspuns: