| madalinutza a întrebat:

Hello.happy
Va rog sa-mi spuneti cum poate fii cineva reprezentant avon?big grin
vreau toate detaliilehappy
va >multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

E cel mai usor.ai mai multe variante. daca cunosti pe cineva reprezentant, il/o poti ruga sa te bage ca reprezentant.trebuie sa ai minim18ani, dar o poti trece pe mama ta in locul tau.este ok si asa(asa sunt si eu). iti trebuie o copie dupa buletinul ei si numarul de telefon.eu atat am dat.

a doua varianta, este sa te inscri direct pe site-ul avon.
https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page

iti completezi datele personale pe aceasta pagina si gata, esti reprezentant;)

te pup! pentru alte sfaturi si trucuri, imi poti lasa un mesaj. te ajut eu daca ai nevoie:)

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Gasesti toate informatiile pe net. da click pe WWW

| SweetCandy a răspuns:

Bunahappy ti-am dat mesaj privatbig grin

Daca vrei mai multe detalii lasa-mi id-ul tau!

:*:*