| anonim_4396 a întrebat:

Help me! am primit virusul asta nou cu foto si nu stiu cum sa scap de el!

Va rog ajutati-ma![-O

7 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Start>all programs>accesories>system tools>system restore

si eu l-am avut

| DeyCj a răspuns:

Uite aici un material despre cum să scapi de acel virus.http://cristi26.wordpress.com/......%E2%80%9D/

Şi eu l-am descărcat dar intenţionat aşa ca să văd ce inpact are asupra PC-ului şi nu am văzut mare lucru numai că trimite masuri enervante la toţi userii cu acest virus.

| LoLo a răspuns:

Buna...am mai postat inca o data raspunsul la aceasta intrebare si a scapat de el prin metoda asta

Cei care au luat virusul cu foto dati : Ctrl Alt Delete -> Processes -> Infocard -> End Processes.[

multi au scapat de el incearca si tu

bafta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza asta Malwarebytes' Anti-Malware happy si vezi dupa aia daca mai ai virus sau nu big grin

| Ditu10adrian a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Programul... Mie mi-a mers big grin