| adina_6125 a întrebat:

Help me pls.teleefonul meu e lg gd510.mama mi-a luat pantaloni si ia pus la spalat dar nu a observat ca era telefonul in ei. dupa c a terminat masina de spalat rufele abia mi-am dat seama ca acolo e telefonul l-am scos i-am scos bateria si l-am pus pe calorifer de vreo 5-10 min.mama o sa ma omare daca afla c ar trebui sa fac ca sa mi se usuce pana dimineata? acum e aproape 10 ceasul

7 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

De ce sa te omoare, nu ea a bagat pantalonii in masina?
Ar fi trebuit sa se uite in buzunare inainte sai bage in masina
Cat despre telefon, putine sanse sa fie ca inainte 100%
Si lu tati ia picat in apa, dar foarte putin si la scos imediat si la pus la uscat, dar acum merge cam greu, se mai blocheaza
Al tau a stat cam mult in apa...

| marrr a răspuns:

N-ai ce sa-i faci. Si eu aveam un Nokia 6300 si era intr-o geaca pe care mama mea a spalat-o din greseala si nu a mai mers nicicum, a trebuit sa-mi iau alt telefon[si acum am tot Nokia 6300:d]

| IrxnIroxyI a răspuns:

Pai nu e vina ta. e vina mamei tale ca nu i-a verificat inainte sa-i bage la spalat happy.

| Диана a răspuns:

Nu prea mai ai sanse sa fie ca inainte... Du-l la reparat. Si de ce sa te omoare? Nu e vina ta. Tu ar trebui sa o omori pentru ca nu s-a uitat prin buzunare.laughing Mult succes.

| Necunoscută a răspuns:

Oups sad e touchscreen, ai şanse foarte slabe ca să fie ca înainte. Găndeşte-te că nu e un telefon oricare oh go on [şi eu îl am] e foarte sensibil. Păcat că garanţia nu acoperă acest lucru [faza cu apa].

Sper să nu fie foarte grav.

De cât timp îl ai?happy

| Gropiţe a răspuns:

Mai bine ii spui, pentru ca oricum o sa afle. Cu telefonul nu mai ai ce sa faci. Si pana la urma e si vina ei ca nu a controlat buzunarele inainte sa bage la spalat happy

| exctasy a răspuns:

Drago n-ai ce face sad decat sa til duci si sa ti-l faci din nou. spune-i mamei tale ca a fost un accident