| anonim_4396 a întrebat:

Help! vreau sa alimentez placa video, si imi trebuie un adaptor molex in 6 pini, am nevoie de asa ceva https://postimg.org/image/f7snuwg2x/

unde pot gasi, in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.olx.ro/electronice-si-electrocasnice/q-adaptor-molex-la-pin/
Vezi si aici, ciudat totusi ca pe eMAG nu se gaseste, pe pcgarage m-am uitat si da, chiar nu este, am vazut ceva pe ebay dar, ma lipsesc decat sa cumpar tocmai de acolo.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am stat sa caut cablul identic cu al tau,
http://www.emag.ro/accesorii-it/brand/delock/c dar este aici.

| JustStitch a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am uitat la eMAG si nu gasesc, mie imi trebuie unul asemanator cu ce am pus mai sus

| anonim_4396 explică (pentru JustStitch):

Https://www.olx.ro/electronice-si-electrocasnice/q-adaptor-molex-la-pin/
Vezi si aici, ciudat totusi ca pe eMAG nu se gaseste, pe pcgarage m-am uitat si da, chiar nu este, am vazut ceva pe ebay dar, ma lipsesc decat sa cumpar tocmai de acolo.