| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey a cumparat careva produse de pe Ebay si Amazon?

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da,eu si totul a fost ok. Dar important este sa nu iei de la o persoana fizica ci sa fie magazin, astfel riscul de a lua teapa este f mic.

| RoseOfTheFire explică (pentru Esperança):

Si cam in cat timp vine acasa comanda poti plati doar cu dolari sau si cu bani?

| Esperança a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Depinde prin ce trimite. La mine a ajuns cam intr-o saptamana,doua. Plata se face prin card, prima data trebuie sa iti faci cont PayPal, iar apoi sa ai banii necesari pe card si tranzactia se face ea automat. Nu conteaza in ce sunt banii.

| Yugeen a răspuns:

Da. happy

Ce anume te intereseaza? tongue