| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am o problema nu stiu din ce cauza cand vreau sa traduc un cuvant s-au mai multe pe dictionar online nu mai traduce de la ce sa fie am incercat mai multe si tot asa imi da doar ce am scris dar traducerea nicaieri?

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| maddallyna a răspuns:

Deschide o pagina web adica google si vezi ca ai mai sus in stanga: web,imagini,videoclipuri,harti,traducere, corespondenta, mai multe...dai la traducere si schimbi u limbile.e mai simplu.decat sa cauti dictionar online.