| ZiZix a întrebat:

Hey, am un telefon Samsung Gt-3300 ca Champ, se pot pune teme pe el? am incercat sa caut pe www.zedge.com dar telefonul nu este nici macar in baza lor de date.si jocuri.deci atat evrau sa stiu. daca emrg teme si de unde pot downloada free jocuri pentru telefon?

multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Raul5521 a răspuns:

Mobile9.com alegi acolo s descarci ce vrei

| Iriminescu_Robert_1992 a răspuns:

Poti pune teme pe el stiu ca si eu am un telefon identic ca sa iei jocuri si teme pentru el trebuie sa intri pe Samsung download casa iei teme si casa iei jocuri scrii download jocuri pentru Samsung gt-3300 si iti arata acolo