| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce parere aveti de castile acestea

https://www.pcgarage.ro/......p02-black/

merita cumparate, sunt bune de ceva la pretul acesta?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Arata bine, dar daca vrei ceva calitate audio ti-as recomanda ceva Pioneer:
http://bit.ly/1cFkmCP
Sunt cele mai bune pentru sunet.

| RoseOfTheFire explică (pentru CM7YRE):

Mersi,eu de obicei le cumpar pentru a viziona un film si pentru a asculta muzica.

| CM7YRE a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Sunt bune pentru ambele, nu pentru gaming, daca vrei calitate ia Pioneer si nu o sa regreti. Plus, poti lua de la eMAG, si daca nu iti place le poti returna.

| RoseOfTheFire explică (pentru CM7YRE):

Am mai luat si de la eMAG,sunt bune produsele, doar ca am gasit niste boxe pe care le iau impeuna cu castile, la eMAG nu au asa ceva, de aceea nu am facut comanda la ei, si cel mai mult m-a atras design-ul la ele.Nu prea joc jocuri, doar pe facebook, in rest, nu.

| CM7YRE a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Comanzi de unde vrei, nu te fortez. Dar la marca iti recomand Pioneer, o sa vezi diferenta.