| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cu ce culori as putea sa ma machiez ca sa imi scot ochii in evidenta ii am caprui?

Răspuns Câştigător
| RoxanaRox a răspuns:

Salut din nou! Culori deschise ca si:
-galben
-roz deschis
-albastru"de caraibe"(deschis)
-verde
-portocaliu
Toate acestea si genele negre si alungite:X
FUNDA?sad

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Culori calde ( galben, portocaliu, marou, verde ) plus tus negru su dermatograf si bineinteles genele, dar cu masura toarte happy

| JnY a răspuns:

Sa stii ca nu se mai poarta macheajul asa strident.foarte putin cu un maro cat mai apropiat pielii si cu rimel.

| AngelforAll a răspuns:

Asa un alb.Mai spre maro ceva pastelat

| airboom a răspuns:

Hei flory429 poti sa-ti iesi ochi in evidenta cu culoarea violet sau verde inchis.