| fourteenapril94 a întrebat:

Hey, cum as putea sa imi schimb numele de utilizator de pe facebook; avand in vedere ca il am schimbat?

Funda!

4 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Pai ai incercat sa intri pe triunghiul acela ca si cum ai vrea sa te deconectezi, sa alegi setarile contului si sa dai editare la nume de utilizator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=username&view
poti sa-l schimbi doar o data. alege bine ca asa ramane pe veci

| Irenne02 a răspuns:

Sageata de langa acasa --> setarile contului --> nume --> editeaza. Si apoi salveaza modificarile. Sper ca te-am ajutat. happy FUNDA?

| traynicora a răspuns:

Da pe setarile de utilizator