| alandala_1391 a întrebat:

Hey! >:d<
Cum pot sa imi pun o melodie la o poza de pe hi5, dar sa nu se vada...adica sa se auda decat melodia... sper ca ati inteles.
Mersii:*

2 răspunsuri:
| Georgii a răspuns:

Deci merge sa dai comm fara sa se vada video`ul dar tot se vede ca ai dat comm cum ar fi comm gol:))

Uite :

Pai hai sa-ti explic eu :

intri aici :http://www.youtube-video-codes.com/activate.php?id=1266523437

si iti alegi u o melodie dupa aia dai "Grab Code"

dupa ce ai dat "Grab Code" sus vezi ca e o casuta si langa ea scrie "AutoStart" si o bifezi!

dupa ce o bifezi copy codu

si o sa-ti apra niste cifre intre ghilimele

4 cifre;) si stergi ce scrie intre ghilimele si pui " 0 " si din nou " 0 "

La cele 2 gire apoi la celelalte pui " 1 " si din nou " 1 " intre ghilimele fara spatiu

dupa ce l-ai copyat de duce pe profil la"despre mine" sau "interese" nu conteaza si modifici u acolo unde scrie "Search Video Codes< sa ramana decat astea >< si sa nu mai scrii nimic intre astea >< dupa ce ai sters Search Video Codes

asa si dupa aia dai salvare profil si o sa observi ca mere muzica fara sa se vada

da fundita pls pls :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net..."cum pun muzica la poza de hi5" si iti arata un video cum sa pui... sper ca te-am ajutat:*