| SiLvIaN123 a întrebat:

Vreau sa va intreb : Cum fac sa pun o melodie pe youtube si ca imagine sa fie o singura poza adica poza sa arate intr-una si melodia sa cante? Sper ca ati inteles la ce ma refer.DAU FUNDA!
PS:NU STIAM EXACT CE CATEGORIE SA PUN laughing)

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu ştiu 2 variante!
1.Pui aceeaşi poză de mai multe ori (fără să adaugi vreun efect.)
2.Selectezi de la "Editare video" durata video şi pui pe maxim, dar tot va trebui să o mai adaugi de câteva ori şi la fiecare trebuie editat câte secunde să ţină poza... până ajunge la minutele melodiei respective!

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Categoria muzica, ai grija la drepturile de autor sa nu cumva sa iti stearga melodia dupa incarcare si pentru a pune poza trebuie conversie in: flvsau avi sau mpeg..., cauta pe net program de creat slideshow gratuit.