| redgun08 a întrebat:

Hey, eu am doua conturi pe stardoll si vrau sa stiu daca pot trimite haine de pe un cont pe altul... FUNDITA!

2 răspunsuri:
| XDead a răspuns:

Din cate stiu eu, nu!

| RiRihXd a răspuns:

Din pacate nu, tipii astia au gandit bine, ca altfel cine mai cumpara haine si lucruri de star? Nu'si mai facea nimeni cont de star, dar poti trimite cadouri(briose daca nu esti star), iar daca esti poti trimite ce vrei tu, deci, din pacate nu se pot trimite haine. Daca vrei sa ma adaugi la prieteni eu sunt PunkSweetSugar :3, succes!