| enerky a întrebat:

acuma pe 2-3 ianorie e otaku festival de un pot sa-mi cumpar 1 bilet fundda

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cam devreme.Mai asteaptam, pana in ianuarie e iarna lunga big grin

| ピンク a răspuns:

Din cate stiu poti sa le iei de la cam orice posta sau de la chioscurile Inmedio.
Va fi? Eu stiu doar de Nijikon, care va fi pe 2-3 noiembrie anul asta O.o Otaku Festival e de obicei prin mai-iunie.

| animeioana55 a răspuns:

Unde mai exact va fi? Sunt si eu curioasa. Si eu sunt mare fana anime si manga.