| yukio16 a întrebat:

Hey,TPU! Am nevoie urgenta de numarul de telefon al hingherilor din ploiesti.Deci nu mai suport.Era sa devin cina pentru niste javre retardate straight face Funda :X

2 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

0244 541071 interior. 104

| Stefan_Naty_1961 a răspuns:

Aceeasi intrebare am si eu vreau urgent nr de tel hingheri Ploiesti de ce nu gasesc nicaieri pe net acest nr? locuiesc langa biserica din malul rosu sunt cel putin 12-15 caini acum in spatele blocului e groaznic mai este si scoala la 50 metri