| alexandraMD a întrebat:

Stie cineva numarul de telefon al hingherilor din sectorul 6? Va rog sa ma ajutati pentru ca am in fata blocului 2 caini extrem de agresivi, care practic ma impiedica sa ies din casa!

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Scumpyca... daca vrei sa rezolvi problema, fa 4 chiftele si umple-le cu putsina soda caustica sau otrava de shobolani de la magazin.
De supravegherea animalelor fara stapan se ocupa ASPA http://www.aspa.ro/ dar eu zic sa-ti iei gandul fiindca au doar 3 hingheri pe tot Bucurestiul. Eu am trimis o sesizare in ianuarie pentru cainii de pe langa blocul meu, m-au anuntat prin februarie ca au luat la cunostiinta de sesizarea mea si acum suntem in iunie si nu a venit nici dracu sa rezolve problema.
Cainii astia de la mine nu sunt agresivi, sunt doar enervanti ca latra noaptea, altfel ii otraveam eu de mult.

| mykk a răspuns (pentru Parmalat):

„parmalat", nu e nevoie să fii atât de abject, păstrează răspunsurile tâmpite pentru tine.

| mykk a răspuns (pentru Parmalat):

P.S. Scuză-mi reacția, dar la ce să te aștepți când scrii așa răspunsuri...

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Da-le in fiecare zi ceva de mancare si vei vedea ca nu mai sunt agresivi Veti deveni prieteni sigur

| mykk a răspuns:

„parmalat", nu e nevoie să arâți cât ești de tâmpit, păstrează-ți răspunsurile pentru mintea ta de retardat.

| Loredana_Plesa_1994 a răspuns:

Eu tocmai acum am sunat la hingheri nr este 0800800772 si eu sau tot in acelasi sector cu tine

| Iurie_Ungureanu_1967 a răspuns:

Noi am fi dorit un centru de ecarisaj in mun. Bălți.Rog,dacă binevoiți, să ne ajutați pentru a promova proiectul de ecarisaj in Mun. Bălți.

| Fox_Alex_1986 a răspuns:

Numerele de telefon de hingheri pe Bucuresti si pe sectorul 6 sunt: