| Roberta74 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au cont de Youtube: Daca imi fac cont, trebuie sa platesc? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Salut,contul este gratis, eu am cont si nu platesc, fii libera sa postezi filmulete ori de cate ori simti nevoia happy

12 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Da... 100$ / Month

| Robin258 a răspuns:

NU! Deschiderea unui cont e gratuita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

..nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| nicudare a răspuns:

Nu

| crys23 a răspuns:

nu trebuie sa platesti si daca postezi sau creezi filmulete si devii mai experimentata castigi bani.

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Nu trebuie. Logic ca este gratuit, si pana la urma n-ar avea voie deci poti sa iti faci linistita pentru ca nu trebuie sa platesti!happy

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Este total gratuit. Postezi chiar filmulete ce vrei tu, si nu trebuie sa platesti happy

| CHANELno5 a răspuns:

Nu,nu trebuie.

| Madalaina a răspuns:

Nu! E gratis, nu te costa nimic

| nekomedeny a răspuns:

Nu. e gratis >.

| Negru_Catalin_1996 a răspuns:

Nu nu ati tree sa platesti